Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Skupiny

Skupiny

Nejít sám

Vzájemná podpora, přátelství, inspirace a společný duchovní růst. Chceme si vzájemně pomáhat na naší cestě objevování křesťanské víry.

Skupiny v Kostelně vytvářejí prostor pro společnou zábavu, neformální budování vztahů a někdy i hluboké rozhovory, ve kterých hledáme odpovědi na těžké otázky a směr pro náš další život.


Chosen s Brentem a Liz

Smíšená skupina. Kluci a holky dohromady. Jednou za 14 dní se společně díváme na seriál Chosen a následně o něm diskutujeme. Je to zábava, která nám zároveň dá i hodně do života. Člověk se u toho dozví hodně o sobě samém i o druhých.


Ženská skupina u Elišky

Porozumění a naslouchání. Na našich setkáních si můžeme popovídat o tom, co prožíváme. Vždycky máme jistotu, že nás někdo vyslechne. Je skvělé mít někoho, kdo se dokáže vcítit do mé situace. Když někdo ví, jak mi je, dokáže i beze slov poznat, co potřebuji.


Mužská skupina u Šimona

Chlapi sobě. Na našich setkáních můžeme jít skutečně do hloubky. Řešíme vztahy, budování našeho charakteru i to, jak tenhle život nežít jen pro sebe. Chceme tu být i pro druhé. Chceme být oporou. Proto je důležité nepřestávat na sobě pracovat. A protože dobrý začátek nic neznamená, pokud člověk nevytrvá, je super, že se v našem úsilí můžeme vzájemně podržet. A někdy si u toho společně dáme i večeři!Pokud byste se rádi do některé skupiny připojili, oslovte přímo jednotlivé vedoucí.

Brent a Liz:

Eliška:

Šimon: simon.pecka@kostelna.cz